Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye
Pazartesi - Cumartesi: 08:00 - 18:00

Karayolu Taşımacılığı

Taşınacak ürünlerin hem güvenli hem de sağlam olarak taşınmasına olanak sağlayan karayolu taşımacılığı, bir çok firma tarafından en fazla tercih edilen ulaşım sistemidir. Özellikle başlangıç yeri ile varış yeri arasında aktarmasız şekilde devam eden taşıma hizmeti, diğer taşımacılık türlerine göre hızlı olmasını sağlamıştır. Özellikle ürünlerin daha kısa mesafelerde hızlı şekilde taşınması gerekiyorsa, karayolu taşımacılığının tercih edilmesi en avantajlı yol olacaktır. Bunların yanı sıra yine maliyet anlamında da karayolu taşımacılığı çok daha ekonomik seçenekler sunmaktadır.

Karayolu Taşımacılığının Avantajları

Güvenilir ve daha hızlı olması açısından günümüzde en çok tercih edilen taşımacılık türü karayolu taşımacılığı olmaktadır. Yaygın olarak kullanılmasının yanı sıra çok daha ağır tonajlı yüklerin taşınmasına imkan vermektedir. Küçük ölçekte bir ev bile taşınabileceği gibi, büyük ölçekte düşünüldüğünde bir fabrika dahi karayolu taşımacılığı ile kolaylıkla bir yerden bir yere taşınabilmektedir. Bu anlamda hem kolaylık, hem de fiyatların uygun olması bakımından daha cazip gelen karayolu taşımacılığı, sektörde en çok tercih edilen yöntem olması nedeniyle halen popülerliğini korumaktadır.

Bunun yanı sıra yükleme ve boşaltma işlemlerinin daha kolay olması ve tarifeli sefer sıklığı gibi hizmetler sayesinde ilgili hizmetin sıkça yapılabilmesi çok büyük avantaj sağlar. Diğer taşımacılık türlerinde aracı bir firmaya ihtiyaç duyarken, karayolu taşımacılığı işlemlerinde taşınan malzemeler kapıdan kapıya kadar götürülebilir. Öte yandan ağır yüklerin kısa sürede taşınabilmesi ve kötü hava koşullarından, trafik durumundan ve diğer çevresel faktörlerden de nispeten daha az etkilenmesi sayılabilecek diğer avantajları arasında yer alır.

Türkiye pazarında özellikle dış ticaretin parasal olarak %37’ye varan kısmının taşınmasında karayolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Özellikle uzun mesafelere iletilen ihracat yüklerinin büyük bir bölümü bu yolla taşınmaktadır.

Beylog Lojistik olarak dünyanın kabul ettiği en gelişmiş ve farklı özelliklere sahip araç filomuz sayesinde, %100 müşteri memnuniyetini benimseyen yapımız ile sizlere kusursuz bir karayolu taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. En kısa transit süreyi kapsayan yol güzergahımız sayesinde acil ihtiyaçlarınıza da hızlı çözümler ve alternatifler üretmek birincil hedeflerimiz arasında yer alır.