Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye
Pazartesi - Cumartesi: 08:00 - 18:00

Hakkımızda

2019 yılında kurulan firmamız ile yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde bir çok küresel şirketin çözüm ortağı olmaktan gururluyuz. Taşımacılık sektöründeki lider araçlarımız sayesinde dünyayı bir uçtan diğer uca kadar kat ediyor, adeta "Dünyayı avucumuzun içi gibi biliyoruz" diyebiliyoruz.

Temel stratejilerimizin en başında çevreyi korumak, tüm lojistik işlemlerde çalışan personelimizin güvenli ve refah iş ortamını sağlamak ve müşterimizi her daim memnun edecek alternatiflerimiz ile yüksek hizmet kalitesine ulaşmak gelmektedir.

Beylog Lojistik Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Lojistik alanında tüm işleriniz için uzman çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Denizyolu taşımacılığı, karayolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, gümrükleme işlemleri, proje taşımacılığı, RO-RO seferleri gibi taşımacılığın her alanında en iyisi ve en çok tercih edilen sektörün lideri olma yolunda ilerliyoruz. Lojistik konusunda ihtiyaç duyduğunuz her anda siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan kıvanç duyarız.

Çalışma prensibimiz doğrultusunda yapacağımız tüm lojistik işlemlerin detaylarını sizlerin bilgisine sunuyor, kalite standartlarımızdan asla ödün vermiyoruz. Kaliteli hizmetimiz ve uygun fiyat seçeneklerimiz ile her daim müşteri odaklı bir şirket olmaya özen gösteriyoruz. Dünya standartlarını yakından takip etmek ve tüm yenilikleri şirketimiz bünyesinde uygulamaya koymak temel hedeflerimiz arasındadır. Bu aşamada uzman ekibimiz ile gece gündüz çalışmaktayız.

Beylog Lojistik adını taşımacılık sektöründe en çok bilinen isimlerden biri haline getirmek için, dünyanın dört bir yanındaki firmalar ve şirketler ile her geçen gün yeni anlaşmalara imza atmayız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sektörün geleceğinde her daim yer almak istiyor, tüm bu hedeflerimiz doğrultusunda daha çok çalışma performansı ile motive oluyoruz.