Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye
Pazartesi - Cumartesi: 08:00 - 18:00

Demiryolu Taşımacılığı

Diğer taşımacılık türlerine göre daha yüksek maliyetli ürünlerin daha uygun fiyatlara taşınması demiryolu taşımacılığı ile gerçekleştirilebilir. Özellikle insana bağımlı olmayan, hata riskinin en alt seviyeye indirgendiği demiryolu taşımacılığı en çok da güvenilir olması açısından tercih edilmektedir. Bir çok firma daha rekabetçi maliyetlere sahip olmak ve taşınma esnasında güzergahlar üzerindeki avantajları da kullanmak adına son dönemlerde en çok demiryolu taşımacılığını tercih etmektedir.

Demiryolu taşımacılığı esnasında kullanılan araçlar son teknoloji ile üretilmiş yeni nesil araçlar olup, hız kapasiteleri ile verdikleri hizmet paralellik göstermektedir. Özellikle ağır tonaja sahip maden, demir, kömür gibi bir takım yer altı kaynakları medadvice ile orman ve tarım ürünleri alıcı firmaya genellikle demiryolu taşımacılığı medadvice ile hızlı ve güvenli şekilde yapılır.

Demiryolu Taşımacılığının Avantajları

Diğer taşımacılık türlerine göre çevre dostu olması ve çok med advice daha uzun mesafelerde ortaya çıkan maliyeti ciddi oranda avantajlı hale getirmesi sayesinde en çok tercih edilen lojistik türü demiryolu taşımacılığı olmaktadır. Öte yandan kötü hava koşullarından etkilenmemesi sayesinde, sadece belirli yükler değil, hemen her taşınabilir ürün bu sayede zaman kısıtlaması olmadan kolayca taşınabilir. Bunun yanı sıra denizyolu ve karayolu gibi taşıma türlerinin ulaşamadığı noktalarda demiryolu taşımacılığının kullanılabiliyor olması, lojistik imkanları açısından oldukça önemli bir avantaj sayılabilir.

Bunların dışındaki demiryolu taşımacılığı diğer önemli avantajlarını özetlemek istersek şunları da ekleyebiliriz:

– Çevreye duyarlı bir taşımacılıktır.

– Diğer taşıma türlerine oranda daha yüksek güvenlik seçeneklerine sahiptir.

– Fiyat değişikliklerinden sıklıkla etkilenmez.

– Uluslararası geçişlerde, diğer taşımacılık türlerinin aksine geçiş üstünlüğüne sahiptir.

– Sefer süreleri sabittir, dış koşullardan çok az etkilenir.

– Ağır tonajlı yükler için en uygun taşıma şeklidir.

Beylog Lojistik olarak ürünlerinizin ve kargolarınızın demiryolu taşımacılığı sayesinde iletilecek noktaya kadar güvenle taşınması konusunda daima alternatif taşımacılık çözümleri sunmaya hazırız. Zaman bağlı olmadan taşınacak olan yüksek hacimli ve ağırlıklı ürünlerinizi güvenle ve en önemlisi daha az maliyet ile taşıyor, siz değerli müşterilerimize her daim kaliteli hizmet vermekten onur duyuyoruz.