Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye
Pazartesi - Cumartesi: 08:00 - 18:00

Antrepo Hizmetleri

Ürünlerin ve kargo malzemelerinin alıcıya ulaşıncaya kadar geçtiği süreçler ve lojistik faaliyetler açısından, gerekiyorsa gerekli hallerde depolama işlemleri ayrı bir öneme sahiptir. Özellikle depolama işlemlerinin kalitesi ve alanın büyük olması oldukça önemli iken; güvenli şekilde ilgili ürünlerin uygun şartlarda korunması ve saklanması çok daha elzemdir.

Eşyaların ya da ithalat ve ihracat işlemlerinden önce yapılması gereken gerekli gümrük işlemleri ya da diğer işlemlerinin tamamlanmasına kadar geçen sürede tutulduğu fiziki alana antrepo denilmektedir. Sahip olduğumuz antrepolar ile anlaşmalı olduğumuz diğer antrepolarımız medadvice.net sayesinde, ihracat ve aktarma hizmetlerinin yanı sıra transit işlemlerinde de tecrübeli çalışanlarımız ve yüksek teknolojik gelişime sahip çok sayıdaki ekipmanımız sayesinde siz değerli müşterilerimize son derece kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktayız. medadvice.net

Aktarma ve gümrük işlemleriniz bitinceye kadar tüm ürünleriniz korumamız altındadır. Özellikle soğuk hava deposu gibi bir çok hizmet için de çözüm ortaklarımız sayesinde hızlı ve güvenilir hizmet kalitesi takip etmekteyiz. Antrepo işlemleri kapsamında sizlere uzman ekibimiz ile yardımcı olduğumuz konular şunlardır:

– Mal ve ürünlerin kabulü,

– Stok yönetimi ve takibi, gümrüklü antrepo

– Ürün toplama işlemleri,

– Elleçme ve paketleme süreçleri,

– Etiketleme hizmeti,

– Siparişlerin hazırlanması, irsaliye ve faturaların basım işlemleri,

– Sevkiyata ait yönetim süreçleri ve transit taşımacılık gümrük işlemleri,

– Periyodik sayımların yapılması ve uzun süreli depolamalara ait diğer işlemler,

– Katma değer hizmetlerinin belirlenmesi,

– Re-export süreçlerinin takibi,

– İade yönetimleri ve performans yönetim sistemi.